MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 5395416
nr 539 5416
Chiffonjé
1800-tal, längd: 123, djup: 54, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 september 2008